Project Description

KURS SZYCIA DLA AMBITNYCH – 12 dni, 96 godz.dyd. Koszt 1200 zł

3 miesięczny kurs kroju i szycia na którym nauczymy szyć każdego ! Po kursie Zaświadczenie na druku MEN.

W PROGRAMIE: obsługa i konserwacja maszyny do szycia, różne ściegi maszynowe, nauka korzystania z form i dopasowywania  formy do sylwetki, dobór rodzaju materiału do wyrobu, prawidłowe zdejmowanie miary, szycie i robienie poprawek, profesjonalne prasowanie. Na Kursie Kroju i Szycia nauczysz się szycia: spódnicy, spodni, bluzki, sukienki.

KURS SZYCIA “MISTRZOWSKI” – 20 dni, 160 godz.dyd. Koszt 2000 zł

5 miesięczny Kurs Kroju i Szycia – od debiutanta do mistrza ! Po kursie Zaświadczenie na druku MEN.

W PROGRAMIE: obsługa i konserwacja maszyny do szycia, różne ściegi maszynowe, nauka korzystania z form i dopasowywania  formy do sylwetki, dobór rodzaju materiału do wyrobu, prawidłowe zdejmowanie miary, szycie i robienie poprawek, profesjonalne prasowanie. Na “Mistrzowskim” Kursie Kroju i Szycia nauczysz się szycia: nie tylko spódnicy, spodni, bluzki, sukienki lecz również żakietu, kostiumu, płaszcza.

CO ZAPEWNIAMY NA KURSIE: maszynę do szycia (1 maszyna dla1 osoby), manekin klasyczny, manekin regulowany, stanowisko do prasowania, nożyczki, nici, akcesoria krawieckie, próbki materiału do ćwiczeń, papier na formę. Poczęstunek kawa, herbata.

CO NALEŻY PRZYNIEŚĆ NA KURS: własny materiał do uszycia wybranych wyrobów.

REALIZACJA KURSU: Zajęcia 4 dni w miesiącu w dwa weekendy (sobota i niedziela) lub w tygodniu od poniedziałku do  czwartku, lub w cztery piątki miesiąca w godzinach 9.00- 15.00. OPŁATA ZA KURS W RATACH 400 zł/miesiąc. Wpłata 200 zł zaliczki rezerwuje miejsce na kursie, wpłata na konto bankowe podane w Zakładce Kontakt lub gotówką w sekretariacie (zaliczka wchodzi w cenę kursu, bezzwrotna w razie rezygnacji).

INFORMACJE I ZAPISY: sekretariat w poniedziałek 13.00-17.00, wtorek-piątek 11.00-15.00 Tel./sms 604 805 600, 602 635 077 mail: akademiamody@gmail.com Adres: Kraków, ul. Lubelska 12 (Krowodrza, okolice Nowy Kleparz).

 

 

 

Project Details